Shtepi ne shitje okazion durres

Ost_Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore MAKINE NE SHITJE OKAZION - MAKINA DHE BICIKLETA. Makine ne shitje okazion dhe oferta me makina te lira okazion makina tirane sot makina te lira ne shitje shqiperi makine ne shitje okazion shes blej makina te lira ne shitje durres makina me kamio automatike tregu i makinave gjermani makina ne shitje te lira me letra shitet makina 1000 euro makina ne shitje mundesi blerje me keste mujore makina ...OKAZION Toke dhe ndertese ne shitje, Spitalle Durres Spitalle, Durres. ... Shtepi 2 kateshe dhe truall ne shitje, Lagja nr 8, Koder Durres. 500 m2. 110 000 € Më shumë detaje. Shtepi Private dhe truall ne shitje Afer Shkolles Gjergj Kastrioti Durres. 300 m2. 150 000 €Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore May 23, 2021 · 700,000 Euro Okazion! Shtepi Private Ne Shkozet/durres Per Shitje! Id: Billion2048. Okazion! shtepi private ne shkozet/durres per shitje! id: billion2048 shitet shtepi private ne shkozet! zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesues... Dua te blej shtepi me keste dhe apartamente me cmime okazion. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 shpi me sera ne allias apartamente ne shitje Tirane 2022 shtepi a ne shitje urgjente apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi te lira ne tirane apartamente ne shitje ne astir shtepi ne shitje tirane 2022 ... SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET ME CMIM OKAZION! Durrës, Albania. Per Shitje 60,000 € ID e Pronës: eonplus46735 . ... SHITET TRUALL+NDERTES NE SHKOZET, DURRES Ne Shitje Shtepi E Anulluar Afer galaktikut Durres € 75 6 Dhoma gjumi 3 Tualete Agjensi Okazione Ne Shitje Shtepi Shitet shtepi private dy katshe ne Shkozet te Durresit Shkozet € 100.000 6 Dhoma gjumi 2 Tualete Agjensi Okazione Ne Shitje Shtepi shitet sshtepi private ne plazh 3+1 +2 banjo plazh € 72.000 3 Dhoma gjumi 2 Tualete 1 m² Agjensi OkazioneOKAZION me 750 euro ne Astir , Shitje ... Shitje; 1 66 m; Apartamenti ndodhet ne Durres, Lagja Nr.13 Plazh; ... Shtepi per shitje Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Jan 27, 2019 · Imobiliare-okazion shtepi ne durres. Okazion shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne ... Prona Okazion. Lokali me qira ne Ulpiane: 142 Metra² ... Shtepi ne shitje ne lagjen Royal Green Residence 3 3 300 Metra ² ... Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Gjeni shtëpi në shitje në Durrës - qyteti në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Durrës - qyteti! Okazion!!!!Shitet Objekt Biznesi 3 katesh 800m2 dhe me 2000 m2 truall te lire prane kualidimit te Rinasit. €350,000; Rinas, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania. 800m2 m²; Shtepi private; DetajeNe shitje shtepi private me CMIM OKAZION 30.000 € Me vendodhje ne Shkozet, Lagjja 13. Shtepia ka tipologji 2+1, me: Siperfaqe totale se bashku me token 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi 102 m2. Certifikata e tokes del ne shtator. Nxito per perfito tani nga ky super cmim! Kontakt: +355 69 56 62 209Ne Shitje Okazione €39,000 Okazion apartament 1+1 Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrësi, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania 1 1 77 m² Apartamente 1+1 Details Ili Jakupi 1 month ago Ne Shitje Extra €48,000 Okazion Shitet Apartament 2+1 me pamje nga detiJul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; OKAZION!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 E INVESTUAR 500m PRANE SHKOLLES "EFTALI KOÇI" DURRES Lagjia nr 7 Durrës, Albania Photos Virtual Tour 360 Përshkrim Shpërndaj : Shtepia ndodhet ne lagjen nr 8 prane shkolles "Eftali Koci"ka nje siperfaqe prej 221m2 truall, sip. ndertimi 153m2 nder te cilat 11m2 esht dyqani.Jan 27, 2019 · Imobiliare-okazion shtepi ne durres. Okazion shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne ... Shitet toke buze rruges kryesore Vore-Durres, Marikaj. Shitet toke buze rruges vjeter Vore-Durres, ne Marikaj. Prona ka nje siperfaqe 1400 m² buze rruges jane siperfaqe industriale e shtruar, me bazamend per pesha te renda. Kjo prone eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi, duke qene se ndodhet buze rruges kryesore. Siperfaqe prone 1400 m², Çmimi 100000 euro. coleman saluspa seals MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. More Apartments for Sale Ads - apartament for sale, shtepi ne shitje , apartament ne durres , prona ne bregdet, shtepi ne plazh, shitje shtepi The apartment is near the Durres beach, in the front of sea. 5 flor. Shtepi / Vila SUPER VILE PER SHITJE NE QERRET! ID-BILLION191. 61577 m² ; 4 dhoma; Durrës Sot, 10:31. 330.000 € 3 foto. Shtepi / Vila Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles Eftali Koci, Durres 6. Durrës Sot, 09:18. 65.000 € 5 foto. Shtepi / Vila Shitet shtepi private. Durrës Sot, 08:40. 100.000 € 4 foto.Shtepi private ne shitje tirane 2021 [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] royal selangor pewter 1885 unable to open port windows 10 krita template download. Scroll to topDrimadhe Don Bosko Durres Elbasan Farke Fier Fresku gjej pune online gjej pune online ne merkato.al gjej punen ideale Gjej Vende Pune Gjirokaster Golem Himare Jale Kinostudio Kodra e Diellit kompani punesimi Korce Kruje Ksamil Kukes Laprake Lezhe Linze Lushnje Makina ne shitje makina ne shitje gjermani makina ne shitje gjermani merkato.al ...Gjithashtu do te gjeni century 21 albania,real deal,devinf, garsoniere ne shitje tirane kompleksi kika 2 shtepi ne shitje te liqeni... Identifikohu; Regjistrohu! PUBLIKO NJOFTIM ; Kerko. Albania ; IMOBILIARE; Te Gjitha Njoftimet in Shtepi ne Shitje ... OKAZION AP 2+1 KOMUNA E PARISIT I 1 month ago IMOBILIARE Tirana. Euro €112,000 Save . 0 ...OKAZION!!! Shitet shtepi private 1 katshe, 2+1 ne Golem, Durres, ne vije te pare shume prane Detit. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Golemit me nje pamje spektakolare. Shtepia disponon 500 m2 truall nga te cilat 193 m2 jane me certifikate pronesie dhe 86 m2 jane ndertim. Cmimi i shitjes 160,000 EURO 700,000 Euro Okazion! Shtepi Private Ne Shkozet/durres Per Shitje! Id: Billion2048. Okazion! shtepi private ne shkozet/durres per shitje! id: billion2048 shitet shtepi private ne shkozet! zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesues...Shitet toke buze rruges kryesore Vore-Durres, Marikaj. Shitet toke buze rruges vjeter Vore-Durres, ne Marikaj. Prona ka nje siperfaqe 1400 m² buze rruges jane siperfaqe industriale e shtruar, me bazamend per pesha te renda. Kjo prone eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi, duke qene se ndodhet buze rruges kryesore. Siperfaqe prone 1400 m², Çmimi 100000 euro.Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa mobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye shendetsore, nr kontakti 0684413388. 46000 euro..cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 nit me rrugen ... Jul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Apartament 2+1+2 per shitje tek SQUARE21 tek 21 dhjetori cmim okazion. Shitet apartement 2+1+2 , tek Square 21, kompleksi më i…. Bedrooms. 2. Bathrooms. 2. Area. 126 m2. Okazion, Shitje.Durres, shes Vile 4+1+A+BLK 210 m² 240.000 Euro (Gjiri Lalzit) (Gjiri Lalzit) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi Enjte, 22 Prill, 2021 Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 85 m² 68.000 Euro (Shetitorja Tualantia) (Shetitorja Tualantia) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Shtepi Private 2 kateshe ne shitje, Sallmone Durres. Type : ... (Okazion) 24500 m2. 125 000 € ... Shtepi 2 kateshe ne shitje, Fusha Reres (Pas Stadiumit) Durres ... Në DES Real Estate do të gjeni shtëpi me qera, shtëpi në shitje dhe prona të tjera për përdorime si ambiente biznesi dhe më gjerë. (+355) 069 403 5476 [email protected] (+355) 069 403 5476 belle mixer paint Ne shitje shtepi private me CMIM OKAZION 30.000 € Me vendodhje ne Shkozet, Lagjja 13. Shtepia ka tipologji 2+1, me: Siperfaqe totale se bashku me token 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi 102 m2. Certifikata e tokes del ne shtator. Nxito per perfito tani nga ky super cmim! Kontakt: +355 69 56 62 209SHTEPI NE SHITJE OKAZION - PRONA IMOBILIARE 700,000 Euro Okazion! Shtepi Private Ne Shkozet/durres Per Shitje! Id: Billion2048.Përshkrimi i pronës 👉Shitet Shtepi Private 1 kateshe dhe truall, Spitalle Durres 🏘 Shtepi Private me siperfaqe 140m2 Siperfaqe totale truall 500m2 💶Cmimi: 94 000 euro. 📃Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 Ju mirepresim!Jan 27, 2019 · 6,300,000 Leke Shtepi Private Ne Shitje Okazion Ne Durres, Iliria. Shitet prone me siperfaqe toke 320m2 dhe ndertim 100m2, shtepi 3+1 ne zonen e plazhit, iliria. me dokumenta te rregullata hipotekore!! cmimi okazion 62,000 eur i diskutueshem. ... 01/04/2022 22:15... Lexo detajet.. 68,500 Euro Shitet: 2+1+kzh. Shtepi & Vila ne Shitje , SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, S... Kontakt. Informacion. ... Okazion Vile ne Tirane. Vila konsiderohet objekt banimi... E vendosur ne nje zone mjaft te qete, vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes, kjo shtepi fantastike eshte ideale ...Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa mobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye shendetsore, nr kontakti 0684413388. 46000 euro..cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 nit me rrugen ... Çmimi 170,000€. Sipërfaqa 334 m². Sipërfaqa tokës 1800 m². Statusi pronës Në shitje. Tipi pronës Për banim. Nr total i kateve 2. Përshkrim. Përshkrimi i pronës. Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres. Me Info prona, Jepi vlere prones tende. Administrim dhe marketim i pronave rezidenciale dhe komerciale ne qytetet kryesore, Informacione & bashkepunimeJul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Në DES Real Estate do të gjeni shtëpi me qera, shtëpi në shitje dhe prona të tjera për përdorime si ambiente biznesi dhe më gjerë. (+355) 069 403 5476 [email protected] (+355) 069 403 5476SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET ME CMIM OKAZION! Durrës, Albania. Per Shitje 60,000 € ID e Pronës: eonplus46735 . ... SHITET TRUALL+NDERTES NE SHKOZET, DURRES APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ALI DEM (ID 4121939) Ali Dem | 92 M2 | 125.000 Euro. Shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 92m2 . Apartamenti eshte ne faze ndertimi ,ndodhet ne katin e 3 banim , ka orientim jug -perendim., Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet. Shitet se bashku me gazhin, garazhi ka ...Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa mobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye shendetsore, nr kontakti 0684413388. 46000 euro..cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 nit me rrugen ... Imobiliare-okazion shtepi ne durres. Okazion shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne ...Durres, shes Vile 4+1+A+BLK 210 m² 240.000 Euro (Gjiri Lalzit) (Gjiri Lalzit) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi Enjte, 22 Prill, 2021 Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 85 m² 68.000 Euro (Shetitorja Tualantia) (Shetitorja Tualantia) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1🏘Shiten 2 shtepi private 1 kateshe, Shkozet, Durres. 👉Respektivisht: 📌4+1 me siperfaqe 232 m2 📌3+1 me siperfaqe 194 m2 📌dhe toke 600 m2. 👉Shiten Bashke. 💶Cmimi: 210 000 Euro. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166SUPER OKAZION (vetem 5 dite) Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2 Adresa: Rruga Pavarsia, plazh, Durres Shitet ambient tregtar, tip dyqan, 50 m nga Plazhi Iliria, ne Durres. Ka siperfaqe prej 86 m2, fasade xhami, lidhje 3- fazore, ndricim LED dhe punime shume cilesore. Me dalje direkt ne rrugen kryesore. Kjo oferte v... > Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi > Okazion; E mëparshme Tjetër. ... Durrës, Durrës, AL . Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi . Postuar 6 vjet më parë . 6 shikime . Përshkrimi. Shes apartament 3+1,me 2 banjo,me 2 veranda te medha,siperfaqe totale 340m2,jepet dhe me qerra,i pershtatshem dhe per biznes ...Durrës | Vendbanime | Shtëpi. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose vendndodhje Durrës ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka ...Shtepi ne shitje pran qendres durres me hipotek dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente shitje ne astir dua prona shtepi ne shitje apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2Durrës | Vendbanime | Shtëpi. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose vendndodhje Durrës ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka ...Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi ne shitje | Të gjitha | Shtëpi | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit ... Shitet shtepi private ne Shkozet! Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesueshme me autostraden dhe qytetin. Shtepia eshte 3- kateshe, kati 0 ka nje siperfaqje prej 414 m2 , kati i pare ka nje siperfaqje prej 427 m2 dhe eshte open space, kati i dyte eshte funksional per banim dhe ka nje siperfaqe ...Okazion Shitet shtepi private +Dyqani. Ne Durres afer fabrikes tullave lagjia 8 rruga Isuf Ferra. Shtepia eshte 130m2 me gjith dyqanin Shtepia eshte 2+1+2 banjo , dhe oborr Shtepia shitet e mobiluar.Me te gjitha dokumentat perkatese. Cmimi 97mij euro .I diskuteshem . JU mirpresim ne Whats App Viber ose ne zyren ton Okazion Durres . […]OKAZION!!! Shitet shtepi private 1 katshe, 2+1 ne Golem, Durres, ne vije te pare shume prane Detit. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Golemit me nje pamje spektakolare. Shtepia disponon 500 m2 truall nga te cilat 193 m2 jane me certifikate pronesie dhe 86 m2 jane ndertim. Cmimi i shitjes 150,000 EURONe Shitje Okazione Okazion Shitet apartament 2+1 ne plazh perball Hotel Adriatik. €45,000 2 1 87 m² Ne Shitje Okazione Okazion Shitet Shtepi Private prane 1+1 Muzeumit €52,000 1 1 60 m² Ne Shitje Okazione Shitet apartament 2+1 okazion afer spitalit Dr €42,000 2 2 92 m² Ne Shitje Okazione Shitet apartament 1+1 okazion pamje nga deti plepa dr €43,000SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit. 8 500 000 LEK. Numri i dhomave: 4. Sot 15:49. OKAZION!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 E INVESTUAR DURRES. 70 000 EUR. Numri i dhomave: 3. Sot 15:02. Gjithashtu do te gjeni century 21 albania,real deal,devinf, garsoniere ne shitje tirane kompleksi kika 2 shtepi ne shitje te liqeni... Identifikohu; Regjistrohu! PUBLIKO NJOFTIM ; Kerko. Albania ; IMOBILIARE; Te Gjitha Njoftimet in Shtepi ne Shitje ... OKAZION AP 2+1 KOMUNA E PARISIT I 1 month ago IMOBILIARE Tirana. Euro €112,000 Save . 0 ...Çmimi 170,000€. Sipërfaqa 334 m². Sipërfaqa tokës 1800 m². Statusi pronës Në shitje. Tipi pronës Për banim. Nr total i kateve 2. Përshkrim. Përshkrimi i pronës. Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres. Shtepi ne shitje pran qendres durres me hipotek dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vloreOkazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vloreDurrës, Albania 30 m 2 1 1 15 Per Shitje Çmimi sipas kërkesës Neom59397 SHESIM, VILË 3 KATËSHE, SHIJAK‼️ Durrës, Albania 312 m 2 6 3 9 Per Shitje 82,500 € NEW59382 SHITET 2+1+2 ME PAMJE DETI NE ILIRIA ME CMIM OKAZION 600€/M2! Iliria, prane Kompleksit Florida Durrës, Albania 137 m 2 2 2 18Blerje, shitje, qira, ndërmjetësim, konsulencë financiare, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera në fushën e pasurive të paluajtshme. Kontakt Rruga "Sami Frasheri", P. 30, Nr.7/1 Tirana, Albania +355 4 562 8777 +355 67 40 28 100 [email protected] Ne Shitje Shtepi E Anulluar Afer galaktikut Durres € 75 6 Dhoma gjumi 3 Tualete Agjensi Okazione Ne Shitje Shtepi Shitet shtepi private dy katshe ne Shkozet te Durresit Shkozet € 100.000 6 Dhoma gjumi 2 Tualete Agjensi Okazione Ne Shitje Shtepi shitet sshtepi private ne plazh 3+1 +2 banjo plazh € 72.000 3 Dhoma gjumi 2 Tualete 1 m² Agjensi OkazioneDurres, shes Vile 4+1+A+BLK 210 m² 240.000 Euro (Gjiri Lalzit) (Gjiri Lalzit) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi Enjte, 22 Prill, 2021 Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 85 m² 68.000 Euro (Shetitorja Tualantia) (Shetitorja Tualantia) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 unity save mesh as prefab SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET ME CMIM OKAZION! Durrës, Albania. Per Shitje 60,000 € ID e Pronës: eonplus46735 . ... SHITET TRUALL+NDERTES NE SHKOZET, DURRES SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit. 8 500 000 LEK. Numri i dhomave: 4. Sot 15:49. OKAZION!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 E INVESTUAR DURRES. 70 000 EUR. Numri i dhomave: 3. Sot 15:02. Shtepi / Vila SUPER VILE PER SHITJE NE QERRET! ID-BILLION191. 61577 m² ; 4 dhoma; Durrës Sot, 10:31. 330.000 € 3 foto. Shtepi / Vila Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles Eftali Koci, Durres 6. Durrës Sot, 09:18. 65.000 € 5 foto. Shtepi / Vila Shitet shtepi private. Durrës Sot, 08:40. 100.000 € 4 foto. Çmimi 170,000€. Sipërfaqa 334 m². Sipërfaqa tokës 1800 m². Statusi pronës Në shitje. Tipi pronës Për banim. Nr total i kateve 2. Përshkrim. Përshkrimi i pronës. Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Gjithashtu do te gjeni century 21 albania,real deal,devinf, garsoniere ne shitje tirane kompleksi kika 2 shtepi ne shitje te liqeni... Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa mobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye shendetsore, nr kontakti 0684413388. 46000 euro..cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 nit me rrugen ... SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit. 8 500 000 LEK. Numri i dhomave: 4. Sot 15:49. OKAZION!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 E INVESTUAR DURRES. 70 000 EUR. Numri i dhomave: 3. Sot 15:02. Me Info prona, Jepi vlere prones tende. Administrim dhe marketim i pronave rezidenciale dhe komerciale ne qytetet kryesore, Informacione & bashkepunimeMirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Shtepi ne shitje - Cmim Nen Treg, Okazion Kleringu** 2+1+2wc Tek Mine Peza Rezidence ( No. Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Shitet me cmim okazion nen treg 2+1+2wc 126.5m2 tek mine peza rezidence, ( e kompanise nova construction ) cmimi eshte okazion krelirgu , me pak se 1350 euro/m2. apatamenti ka orientim perfekt lin...Okazion-Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 400 eurom2 (Shkembi i Kavajes) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1: Shitet vila buze rruge (Unaza e re) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale Jan 27, 2019 · 6,300,000 Leke Shtepi Private Ne Shitje Okazion Ne Durres, Iliria. Shitet prone me siperfaqe toke 320m2 dhe ndertim 100m2, shtepi 3+1 ne zonen e plazhit, iliria. me dokumenta te rregullata hipotekore!! cmimi okazion 62,000 eur i diskutueshem. ... 01/04/2022 22:15... Lexo detajet.. 68,500 Euro Shitet: 2+1+kzh. Apartament per shitje ne Durres. 30 000 EUR ... Shitet shtepi ne plazh, Durres, Golem, Shqiperi. ... Numri i dhomave: 2. 24 Korr 11:35 Okazion toke ullishte Durres, Golem. 15 000 EUR 24 Korr 11:34 okazionnn ambjent biznesi dyqan 22m2. 12 000 EUR 11 Korr 11:14 Dhoma Plazhi LEKDUSHI ...Gjeni shtëpi në shitje në Durrës - qyteti në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Durrës - qyteti! SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET ME CMIM OKAZION! Durrës, Albania. Per Shitje 60,000 € ID e Pronës: eonplus46735 . ... SHITET TRUALL+NDERTES NE SHKOZET, DURRES Jul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. ... SHITET SHTEPI PAS MUZEUMIT TE DESHMOREVE! ... SHITET DUPLEX NE DURRES! Durrës 25 korrik 15:10. 108.000 € ...Jul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Blerje, shitje, qira, ndërmjetësim, konsulencë financiare, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera në fushën e pasurive të paluajtshme. Kontakt Rruga "Sami Frasheri", P. 30, Nr.7/1 Tirana, Albania +355 4 562 8777 +355 67 40 28 100 [email protected] OKAZION!!! Shitet shtepi private 1 katshe, 2+1 ne Golem, Durres, ne vije te pare shume prane Detit. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Golemit me nje pamje spektakolare. Shtepia disponon 500 m2 truall nga te cilat 193 m2 jane me certifikate pronesie dhe 86 m2 jane ndertim. Cmimi i shitjes 160,000 EUROProna Okazion. Lokali me qira ne Ulpiane: 142 Metra² ... Shtepi ne shitje ne lagjen Royal Green Residence 3 3 300 Metra ² ... Ne shitje shtepi private me CMIM OKAZION 30.000 € Me vendodhje ne Shkozet, Lagjja 13. Shtepia ka tipologji 2+1, me: Siperfaqe totale se bashku me token 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi 102 m2. Certifikata e tokes del ne shtator. Nxito per perfito tani nga ky super cmim! Kontakt: +355 69 56 62 209Imobiliare-okazion shtepi ne durres. Okazion shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne ...Okazion Shitet shtepi private +Dyqani. Ne Durres afer fabrikes tullave lagjia 8 rruga Isuf Ferra. Shtepia eshte 130m2 me gjith dyqanin Shtepia eshte 2+1+2 banjo , dhe oborr Shtepia shitet e mobiluar.Me te gjitha dokumentat perkatese. Cmimi 97mij euro .I diskuteshem . JU mirpresim ne Whats App Viber ose ne zyren ton Okazion Durres . […] Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Përshkrimi i pronës 👉Shitet Shtepi Private 1 kateshe dhe truall, Spitalle Durres 🏘 Shtepi Private me siperfaqe 140m2 Siperfaqe totale truall 500m2 💶Cmimi: 94 000 euro. 📃Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 Ju mirepresim!Apartamente ne Durres,cmime te arsyeshme Njoftime te Ngjashme OKAZION 2+1 TE SPITALI NENE TEREZA , Shitje 196 m TE SPITALI NENE TEREZA (TREGU NR5) € 72.500,00 Jepet me qira dyqan pozicion strategjik, Qera 11 m 1+1Ndodhet te kryqezimi ish Deges , Shkoder. € 29.900,00 / Në muaj SHITET AP 2+1+V NE ZONEN E '' PORCELANIT '', Shitje 135 m PORCELANapartamente ne shitje - Objekte banimi rezidenciale, banesa, garsoniere, ... Shtepi ne shitje. Filtri: ... OKAZION-Tirane,shes Apartament 2+1 ,98 m2,108.000 Euro(REZIDENCA AVID,Bulevardi Ri) Last Post By. EuroEstate Albania. Shiko Profilin Listo të gjithë titujtImobiliare-okazion shtepi ne durres. Okazion shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne ...Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Durres. 0 customer reviews. Sold: 0. Sold by: okazione-24. ... Category: SHTEPI NE SHITJE Tags: apartament ne shitje Apartamente 3+1 ashensor hipoteke okazion parkim. Product Description. Shitet apartament 3+1 prane tregut fruta perime, ndodhet shume prane qendres. Zona eshte e qete dhe e paster, ku te ofrohen ...Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qente ne shitje ,kategori,ose vendndodhje Durrës ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe ...Durrës | Vendbanime | Apartamente. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente ,ose vendndodhje Durrës ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e ... Jul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Çmimi 170,000€. Sipërfaqa 334 m². Sipërfaqa tokës 1800 m². Statusi pronës Në shitje. Tipi pronës Për banim. Nr total i kateve 2. Përshkrim. Përshkrimi i pronës. Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres. Durres, shes Vile 4+1+A+BLK 210 m² 240.000 Euro (Gjiri Lalzit) (Gjiri Lalzit) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi Enjte, 22 Prill, 2021 Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 85 m² 68.000 Euro (Shetitorja Tualantia) (Shetitorja Tualantia) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1 Prona në shitje dhe qira: OKAZION shtepi ne Vlore ne lungomare,SHQIPERI, ju do të gjeni të gjitha llojet e pronave në faqen tonë të internetit. Kliko tani!Ne Shitje Okazione €39,000 Okazion apartament 1+1 Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrësi, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania 1 1 77 m² Apartamente 1+1 Details Ili Jakupi 1 month ago Ne Shitje Extra €48,000 Okazion Shitet Apartament 2+1 me pamje nga detiDurrës, Albania 30 m 2 1 1 15 Per Shitje Çmimi sipas kërkesës Neom59397 SHESIM, VILË 3 KATËSHE, SHIJAK‼️ Durrës, Albania 312 m 2 6 3 9 Per Shitje 82,500 € NEW59382 SHITET 2+1+2 ME PAMJE DETI NE ILIRIA ME CMIM OKAZION 600€/M2! Iliria, prane Kompleksit Florida Durrës, Albania 137 m 2 2 2 18Jan 27, 2019 · 6,300,000 Leke Shtepi Private Ne Shitje Okazion Ne Durres, Iliria. Shitet prone me siperfaqe toke 320m2 dhe ndertim 100m2, shtepi 3+1 ne zonen e plazhit, iliria. me dokumenta te rregullata hipotekore!! cmimi okazion 62,000 eur i diskutueshem. ... 01/04/2022 22:15... Lexo detajet.. 68,500 Euro Shitet: 2+1+kzh. boy falls from ride in orlando full video unedited Përshkrimi i pronës 👉Shitet Shtepi Private 1 kateshe dhe truall, Spitalle Durres 🏘 Shtepi Private me siperfaqe 140m2 Siperfaqe totale truall 500m2 💶Cmimi: 94 000 euro. 📃Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 Ju mirepresim! apartamente ne shitje - Objekte banimi rezidenciale, banesa, garsoniere, ... Shtepi ne shitje. Filtri: ... OKAZION-Tirane,shes Apartament 2+1 ,98 m2,108.000 Euro(REZIDENCA AVID,Bulevardi Ri) Last Post By. EuroEstate Albania. Shiko Profilin Listo të gjithë titujtShtepi / Vila SUPER VILE PER SHITJE NE QERRET! ID-BILLION191. 61577 m² ; 4 dhoma; Durrës Sot, 10:31. 330.000 € 3 foto. Shtepi / Vila Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles Eftali Koci, Durres 6. Durrës Sot, 09:18. 65.000 € 5 foto. Shtepi / Vila Shitet shtepi private. Durrës Sot, 08:40. 100.000 € 4 foto.Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Durres. 0 customer reviews. Sold: 0. Sold by: okazione-24. ... Category: SHTEPI NE SHITJE Tags: apartament ne shitje Apartamente 3+1 ashensor hipoteke okazion parkim. Product Description. Shitet apartament 3+1 prane tregut fruta perime, ndodhet shume prane qendres. Zona eshte e qete dhe e paster, ku te ofrohen ...82,500 €. NEW59382. SHITET 2+1+2 ME PAMJE DETI NE ILIRIA ME CMIM OKAZION 600€/M2! Iliria, prane Kompleksit Florida Durrës, Albania. 137 m 2. Ne Shitje Okazione Okazion Shitet apartament 2+1 ne plazh perball Hotel Adriatik. €45,000 2 1 87 m² Ne Shitje Okazione Okazion Shitet Shtepi Private prane 1+1 Muzeumit €52,000 1 1 60 m² Ne Shitje Okazione Shitet apartament 2+1 okazion afer spitalit Dr €42,000 2 2 92 m² Ne Shitje Okazione Shitet apartament 1+1 okazion pamje nga deti plepa dr €43,000OKAZION Toke dhe ndertese ne shitje, Spitalle Durres Spitalle, Durres. ... Shtepi 2 kateshe dhe truall ne shitje, Lagja nr 8, Koder Durres. 500 m2. 110 000 € Më shumë detaje. Shtepi Private dhe truall ne shitje Afer Shkolles Gjergj Kastrioti Durres. 300 m2. 150 000 €Apartament per shitje ne Durres. 30 000 EUR ... Shitet shtepi ne plazh, Durres, Golem, Shqiperi. ... Numri i dhomave: 2. 24 Korr 11:35 Okazion toke ullishte Durres, Golem. 15 000 EUR 24 Korr 11:34 okazionnn ambjent biznesi dyqan 22m2. 12 000 EUR 11 Korr 11:14 Dhoma Plazhi LEKDUSHI ...OKAZION!!! Shitet shtepi private 1 katshe, 2+1 ne Golem, Durres, ne vije te pare shume prane Detit. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Golemit me nje pamje spektakolare. Shtepia disponon 500 m2 truall nga te cilat 193 m2 jane me certifikate pronesie dhe 86 m2 jane ndertim. Cmimi i shitjes 160,000 EURO 700,000 Euro Okazion! Shtepi Private Ne Shkozet/durres Per Shitje! Id: Billion2048. Okazion! shtepi private ne shkozet/durres per shitje! id: billion2048 shitet shtepi private ne shkozet! zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesues...MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. ... SHITET SHTEPI PAS MUZEUMIT TE DESHMOREVE! ... SHITET DUPLEX NE DURRES! Durrës 25 korrik 15:10. 108.000 € ...MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit. 8 500 000 LEK. Numri i dhomave: 4. Sot 15:49. OKAZION!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 E INVESTUAR DURRES. 70 000 EUR. Numri i dhomave: 3. Sot 15:02. 🏘Shiten 2 shtepi private 1 kateshe, Shkozet, Durres. 👉Respektivisht: 📌4+1 me siperfaqe 232 m2 📌3+1 me siperfaqe 194 m2 📌dhe toke 600 m2. 👉Shiten Bashke. 💶Cmimi: 210 000 Euro. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi ne shitje | Të gjitha | Shtëpi | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit ... pyqt5 pdf viewer Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Okazion!!!!Shitet Objekt Biznesi 3 katesh 800m2 dhe me 2000 m2 truall te lire prane kualidimit te Rinasit. €350,000; Rinas, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1504, Albania. 800m2 m²; Shtepi private; DetajeOkazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vloreJul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Durres, shes Vile 4+1+A+BLK 210 m² 240.000 Euro (Gjiri Lalzit) (Gjiri Lalzit) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi Enjte, 22 Prill, 2021 Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 85 m² 68.000 Euro (Shetitorja Tualantia) (Shetitorja Tualantia) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1OKAZION me 750 euro ne Astir , Shitje ... Shitje; 1 66 m; Apartamenti ndodhet ne Durres, Lagja Nr.13 Plazh; ... Shtepi per shitje Shtepia ndodhet ne lagjen nr 8 prane shkolles "Eftali Koci"ka nje siperfaqe prej 221m2 truall, sip. ndertimi 153m2 nder te cilat 11m2 esht dyqani. Organizohet ne koridor cili ben shperndarjen e ambienteve, dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete me ajrosje natyrale. Ka pozicion te favorshem shum prane rruges kryesore. Oborri eshte i bollshem dhe shume i shfrytezueshem ... 👉 Shitet Toke dhe ndertese ne Spitalle (Prane nje rezervuari) Durres 10 min larg Durresit 📌 Toka eshte me siperfaqe totale 1350m2 📌 Truall- 132m2 📌 Ndertese- 86m2 Pasuri të Paluajtëshme / Shtëpi e Vila për Shitje / Okazion Shiten Super Apartamente . Okazion Shiten Super Apartamente . 1100 Euro. Postuar më 29.03.2022 ... Okazion Shiten Super Apartamente ne nje nga Zonat me te mira ne Durres. Pozicionuar perballe Detit Apartamente 2+1 dhe 2Banjo Apartamente 3+1 dhe 2Banjo Cdo apartament perfshin e ...Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vloreJan 27, 2019 · 6,300,000 Leke Shtepi Private Ne Shitje Okazion Ne Durres, Iliria. Shitet prone me siperfaqe toke 320m2 dhe ndertim 100m2, shtepi 3+1 ne zonen e plazhit, iliria. me dokumenta te rregullata hipotekore!! cmimi okazion 62,000 eur i diskutueshem. ... 01/04/2022 22:15... Lexo detajet.. 68,500 Euro Shitet: 2+1+kzh. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Gjithashtu do te gjeni century 21 albania,real deal,devinf, garsoniere ne shitje tirane kompleksi kika 2 shtepi ne shitje te liqeni... OKAZION! SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET/DURRES PER SHITJE! ID: Billion2048 Shitet shtepi private ne Shkozet! Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesueshme me autostraden dhe qytetin.Shtepia ndodhet ne lagjen nr 8 prane shkolles "Eftali Koci"ka nje siperfaqe prej 221m2 truall, sip. ndertimi 153m2 nder te cilat 11m2 esht dyqani. Organizohet ne koridor cili ben shperndarjen e ambienteve, dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete me ajrosje natyrale. Ka pozicion te favorshem shum prane rruges kryesore. Oborri eshte i bollshem dhe shume i shfrytezueshem ... Okazion Shitet shtepi private +Dyqani. Ne Durres afer fabrikes tullave lagjia 8 rruga Isuf Ferra. Shtepia eshte 130m2 me gjith dyqanin Shtepia eshte 2+1+2 banjo , dhe oborr Shtepia shitet e mobiluar.Me te gjitha dokumentat perkatese. Cmimi 97mij euro .I diskuteshem . JU mirpresim ne Whats App Viber ose ne zyren ton Okazion Durres . […]Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qente ne shitje ,kategori,ose vendndodhje Durrës ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe ...Gjeni shtëpi në shitje në Qarku Durrës në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Qarku Durrës! SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET ME CMIM OKAZION! Durrës, Albania. Per Shitje 60,000 € ID e Pronës: eonplus46735 . ... SHITET TRUALL+NDERTES NE SHKOZET, DURRES 👉 Shitet Toke dhe ndertese ne Spitalle (Prane nje rezervuari) Durres 10 min larg Durresit 📌 Toka eshte me siperfaqe totale 1350m2 📌 Truall- 132m2 📌 Ndertese- 86m2 Apartamente ne Durres,cmime te arsyeshme Njoftime te Ngjashme OKAZION 2+1 TE SPITALI NENE TEREZA , Shitje 196 m TE SPITALI NENE TEREZA (TREGU NR5) € 72.500,00 Jepet me qira dyqan pozicion strategjik, Qera 11 m 1+1Ndodhet te kryqezimi ish Deges , Shkoder. € 29.900,00 / Në muaj SHITET AP 2+1+V NE ZONEN E '' PORCELANIT '', Shitje 135 m PORCELANSHITET shtepia ne Lagjen QERSHIA, Prishtine Shtëpia është e Tipit "B", në lagjën e Urbanizuar dhe mirë të organizuar, me infrastukturë të plotë dhe Leje Ndërtimore, QERSHIA. Shtëpia ka rreth 202 m2 dhe sipërfaqja e përgjithshme e tokës është 4.00 Ari.Pershkrimi. OKAZION!! Shitet apartament 2+1 në zonën e Plazhit në Durrës. Ka një sipërfaqe 98.7m² pozicionohet në katin 7 në një pallat të ri. Apartamenti organizohet ne Sallon-Kuzhinë, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkon. Prona disponon kontrat porosie. Cmimi 28.000€.Prona te patundshme, Ne shitje, Vila Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuarShtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa mobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye shendetsore, nr kontakti 0684413388. 46000 euro..cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 nit me rrugen ...OKAZION! SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET/DURRES PER SHITJE! ID: Billion2048 Shitet shtepi private ne Shkozet! Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesueshme me autostraden dhe qytetin.Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 215.000. Apartamente Per Shitje Ne Vlore Prane Detit Apartamente Per Shitje Ne Vlore Prane Detit. 2 1 110 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 90.000. Shitet Apartament 1+1 Ne Vlore Shitet Apartament 1+1 Ne Vlore. 1 1 65 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 69.000. Duke Shfaqur 1 - 3 | Te Gjitha Pronat: 3.Apartament 1+1 per shitje ne Shkozet, Durres (DRS-718-2E) Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €. Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ... Dua te blej shtepi me keste dhe apartamente me cmime okazion. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 shpi me sera ne allias apartamente ne shitje Tirane 2022 shtepi a ne shitje urgjente apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi te lira ne tirane apartamente ne shitje ne astir shtepi ne shitje tirane 2022 ... Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa mobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye shendetsore, nr kontakti 0684413388. 46000 euro..cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 nit me rrugen ... Jul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Apartament per shitje ne Durres. 30 000 EUR ... Shitet shtepi ne plazh, Durres, Golem, Shqiperi. ... Numri i dhomave: 2. 24 Korr 11:35 Okazion toke ullishte Durres, Golem. 15 000 EUR 24 Korr 11:34 okazionnn ambjent biznesi dyqan 22m2. 12 000 EUR 11 Korr 11:14 Dhoma Plazhi LEKDUSHI ...Shtepi nje katshe ne Rrashbull te durresit 5 minuta large qytetit 2+1 ,sallon,aneks,banjo,e pa mobiluar ndertuar 97..,siperfaqe 100m2,+oborr bace 400m2e ghitha 500 m2, e legalizuar ,uje 24 ore,rruge e shtruar ASFALT ,shitje e beje per arsye shendetsore, nr kontakti 0684413388. 46000 euro..cmimi i diskutushem ,eshte super okazion faleminderit permirekuptimin edhe nje dyqan 4 me 8 nit me rrugen ...MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Jul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Shitet apartament Durres afer detit totalisht i mobiluar. Durrës - Albania, AL 2008. 92m² - 2 - Totalisht i mobiluar. Për Shitje . ID 481. 26.000 € Garsoniere ne shitje Durres plazh me cmim okazion! ... Për Shitje . ID 358. 45.000 € Shtepi ne shitje te Shkembi Kavajes.OKAZION!!! Shitet shtepi private 1 katshe, 2+1 ne Golem, Durres, ne vije te pare shume prane Detit. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Golemit me nje pamje spektakolare. Shtepia disponon 500 m2 truall nga te cilat 193 m2 jane me certifikate pronesie dhe 86 m2 jane ndertim. Cmimi i shitjes 160,000 EURO Durrës | Vendbanime | Shtëpi. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose vendndodhje Durrës ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka ...OKAZION Toke dhe ndertese ne shitje, Spitalle Durres Spitalle, Durres. ... Shtepi 2 kateshe dhe truall ne shitje, Lagja nr 8, Koder Durres. 500 m2. 110 000 € Më shumë detaje. Shtepi Private dhe truall ne shitje Afer Shkolles Gjergj Kastrioti Durres. 300 m2. 150 000 €Shtepi & Vila ne Shitje , SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, S... Kontakt. Informacion. ... Okazion Vile ne Tirane. Vila konsiderohet objekt banimi... E vendosur ne nje zone mjaft te qete, vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes, kjo shtepi fantastike eshte ideale ...Korca Prona Real Estate | Prona në Shitje & Qira në Shqipëri! Tiranë, Durrës, Vlorë, Korcë, Shkodër! Telefon: 00355674846079; Email: [email protected]; Albanian . English; Italian; Greek; Rreth nesh; Pronat; ... Okazion Ulet Cmimi ne 45000$ Shitet shtepi private me oborr Lagja 8Shtepi private ne shitje tirane 2021 [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] royal selangor pewter 1885 unable to open port windows 10 krita template download. Scroll to topOKAZION! SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET/DURRES PER SHITJE! ID: Billion2048 Shitet shtepi private ne Shkozet! Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesueshme me autostraden dhe qytetin.SHITET shtëpi 2 kate në Plazhin e Durrësit. 8 500 000 LEK. Numri i dhomave: 4. Sot 15:49. OKAZION!! SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 E INVESTUAR DURRES. 70 000 EUR. Numri i dhomave: 3. Sot 15:02. Shtepi ne shitje pran qendres durres me hipotek dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vloreProna Okazion. Lokali me qira ne Ulpiane: 142 Metra² ... Shtepi ne shitje ne lagjen Royal Green Residence 3 3 300 Metra ² ... OKAZION. Numri i dhomave: 2,5. ... Kerkoj Shtepi 1+1 me qera ne Plazh, Durres. 20 000 LEK 07 Maj 11:08 Shitet, Vile, ne Plazh Iliria, Durres . 250 000 EUR ... Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) ...OKAZION!!! Shitet shtepi private 1 katshe, 2+1 ne Golem, Durres, ne vije te pare shume prane Detit. Prona ndodhet ne nje zone shume te qete te Golemit me nje pamje spektakolare. Shtepia disponon 500 m2 truall nga te cilat 193 m2 jane me certifikate pronesie dhe 86 m2 jane ndertim. Cmimi i shitjes 160,000 EUROPasuri të Paluajtëshme / Shtëpi e Vila për Shitje / Okazion Shiten Super Apartamente . Okazion Shiten Super Apartamente . 1100 Euro. Postuar më 29.03.2022 ... Okazion Shiten Super Apartamente ne nje nga Zonat me te mira ne Durres. Pozicionuar perballe Detit Apartamente 2+1 dhe 2Banjo Apartamente 3+1 dhe 2Banjo Cdo apartament perfshin e ...Jul 27, 2022 · Shtepi ne shitje - Shkozet, Durres, Prane ish UMB-ja, 230 M2, 155.000 euro i diskutueshem: ... MAKINA NE SHITJE OKAZION; FUGONA NE SHITJE; FORISTRADA OKAZION; Prona-shtepi plazhi ne shitje. Shtepi plazhi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Mund te gjeni shtepi me keste prona ne shitje nga bankat rezidenca kodra e diellit shiten shtepi ne paskuqan okazion ne don bosko kompleksi fratari apartament ne shitje vlore apartamente te casa italia shtepi fshati kompleksi delijorgji shtepi ne shitje shtepi ne shitje tek ali demi tregu elektrik tirane ...Jepet me qira kapanon/magazine 350 m2 ne autostraden Tirane-Durres (zona e Kasharit) kapanoni ndodhet ne brezin e pare te rruges me akses te menjehershem ne rrugen dytesore. Siperfaqa 350 m², si dhe lartesia mbi 6 m e bejne te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, si magazinim apo per instalim fabrike. Çmimi 800 euro/muaji (+ taksat) […]Prona-shtepi plazhi ne shitje. Shtepi plazhi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Mund te gjeni shtepi me keste prona ne shitje nga bankat rezidenca kodra e diellit shiten shtepi ne paskuqan okazion ne don bosko kompleksi fratari apartament ne shitje vlore apartamente te casa italia shtepi fshati kompleksi delijorgji shtepi ne shitje shtepi ne shitje tek ali demi tregu elektrik tirane ...Jepet me qira kapanon/magazine 350 m2 ne autostraden Tirane-Durres (zona e Kasharit) kapanoni ndodhet ne brezin e pare te rruges me akses te menjehershem ne rrugen dytesore. Siperfaqa 350 m², si dhe lartesia mbi 6 m e bejne te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, si magazinim apo per instalim fabrike. Çmimi 800 euro/muaji (+ taksat) […]Jan 27, 2019 · 6,300,000 Leke Shtepi Private Ne Shitje Okazion Ne Durres, Iliria. Shitet prone me siperfaqe toke 320m2 dhe ndertim 100m2, shtepi 3+1 ne zonen e plazhit, iliria. me dokumenta te rregullata hipotekore!! cmimi okazion 62,000 eur i diskutueshem. ... 01/04/2022 22:15... Lexo detajet.. 68,500 Euro Shitet: 2+1+kzh. Shitet shtepi private ne Shkozet! Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme pasi eshte nje zone lehtesisht e aksesueshme me autostraden dhe qytetin. Shtepia eshte 3- kateshe, kati 0 ka nje siperfaqje prej 414 m2 , kati i pare ka nje siperfaqje prej 427 m2 dhe eshte open space, kati i dyte eshte funksional per banim dhe ka nje siperfaqe ...Apartament 1+1 per shitje ne Shkozet, Durres (DRS-718-2E) Në Shitje DRS-718-2E 32.300 €. Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Bajram Tusha, ne Durres. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 64.6 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ... SUPER OKAZION (vetem 5 dite) Shitet ambient tregtar ( dyqan ) 86 m2 Adresa: Rruga Pavarsia, plazh, Durres Shitet ambient tregtar, tip dyqan, 50 m nga Plazhi Iliria, ne Durres. Ka siperfaqe prej 86 m2, fasade xhami, lidhje 3- fazore, ndricim LED dhe punime shume cilesore. Me dalje direkt ne rrugen kryesore. Kjo oferte v... Okazion shitet shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir dua prona apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje vlore Gjeni shtëpi në shitje në Qarku Durrës në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Qarku Durrës! OKAZION. Numri i dhomave: 2,5. ... Kerkoj Shtepi 1+1 me qera ne Plazh, Durres. 20 000 LEK 07 Maj 11:08 Shitet, Vile, ne Plazh Iliria, Durres . 250 000 EUR ... Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) ...Shtepi / Vila SUPER VILE PER SHITJE NE QERRET! ID-BILLION191. 61577 m² ; 4 dhoma; Durrës Sot, 10:31. 330.000 € 3 foto. Shtepi / Vila Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles Eftali Koci, Durres 6. Durrës Sot, 09:18. 65.000 € 5 foto. Shtepi / Vila Shitet shtepi private. Durrës Sot, 08:40. 100.000 € 4 foto. Shitet kapanon + toke ne zonen e Xhafzotaj , afer mbikalimit , Durres ! Kapanoni ka nje siperfaqe prej 2247 m2 dhe toka perreth 1098 m2, siperfaqja totale 3345 m2 . Kapanoni eshte funksional, me lartesi 5 m , i ploteson te gjitha kushtet per aktivitet industrial. Kontakt : 0698095095 Email : [email protected] të Paluajtëshme / Shtëpi e Vila për Shitje / Okazion Shiten Super Apartamente . Okazion Shiten Super Apartamente . 1100 Euro. Postuar më 29.03.2022 ... Okazion Shiten Super Apartamente ne nje nga Zonat me te mira ne Durres. Pozicionuar perballe Detit Apartamente 2+1 dhe 2Banjo Apartamente 3+1 dhe 2Banjo Cdo apartament perfshin e ...OKAZION. Numri i dhomave: 2,5. ... Kerkoj Shtepi 1+1 me qera ne Plazh, Durres. 20 000 LEK 07 Maj 11:08 Shitet, Vile, ne Plazh Iliria, Durres . 250 000 EUR ... Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur) ...OKAZION Toke dhe ndertese ne shitje, Spitalle Durres Spitalle, Durres. ... Shtepi 2 kateshe dhe truall ne shitje, Lagja nr 8, Koder Durres. 500 m2. 110 000 € Më shumë detaje. Shtepi Private dhe truall ne shitje Afer Shkolles Gjergj Kastrioti Durres. 300 m2. 150 000 €Përshkrimi i pronës 👉Shitet Shtepi Private 1 kateshe dhe truall, Spitalle Durres 🏘 Shtepi Private me siperfaqe 140m2 Siperfaqe totale truall 500m2 💶Cmimi: 94 000 euro. 📃Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 Ju mirepresim! 👉 Shitet Toke dhe ndertese ne Spitalle (Prane nje rezervuari) Durres 10 min larg Durresit 📌 Toka eshte me siperfaqe totale 1350m2 📌 Truall- 132m2 📌 Ndertese- 86m2 Përshkrimi i pronës 👉Shitet Shtepi Private 1 kateshe dhe truall, Spitalle Durres 🏘 Shtepi Private me siperfaqe 140m2 Siperfaqe totale truall 500m2 💶Cmimi: 94 000 euro. 📃Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166 Ju mirepresim! Imobiliare-okazion shtepi ne durres. Okazion shtepi ne durres dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartament tek kodra e diellit apartamente shitje ne astir apartament ne shitje 1+1 tirane apartamente ne shitje te fresku garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kerkoj te blej shtepi ne tirane kompleksi kika 2 apartamente ne ...🏘Shiten 2 shtepi private 1 kateshe, Shkozet, Durres. 👉Respektivisht: 📌4+1 me siperfaqe 232 m2 📌3+1 me siperfaqe 194 m2 📌dhe toke 600 m2. 👉Shiten Bashke. 💶Cmimi: 210 000 Euro. Per me shume informacion na kontaktoni ☎️+355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166Shtepi Private 2 kateshe ne shitje, Sallmone Durres. Type : ... (Okazion) 24500 m2. 125 000 € ... Shtepi 2 kateshe ne shitje, Fusha Reres (Pas Stadiumit) Durres ... Prona Okazion. Lokali me qira ne Ulpiane: 142 Metra² ... Shtepi ne shitje ne lagjen Royal Green Residence 3 3 300 Metra ² ... Shitet kapanon + toke ne zonen e Xhafzotaj , afer mbikalimit , Durres ! Kapanoni ka nje siperfaqe prej 2247 m2 dhe toka perreth 1098 m2, siperfaqja totale 3345 m2 . Kapanoni eshte funksional, me lartesi 5 m , i ploteson te gjitha kushtet per aktivitet industrial. Kontakt : 0698095095 Email : [email protected] real rapevideoducky miya pro fn keyfendt farmer 2 saqa a level biology required practical 10